Výhody dřevěné plovoucí podlahy a jak o ni pečovat


Dřevěné plovoucí podlahy jsou stále popularnější kvůli své kráse, trvanlivosti a všestrannosti. Mají mnoho výhod, které vám pomohou rozhodnout se, zda jsou pro vás pro váš projekt to správné. Normalizujeme zde některé z nejdůležitějších výhod, které přináší dřevěná plovoucí podlaha.

Krása a Přizpůsobení

Krása a Přizpůsobení: Dřevěné plovoucí podlahy vypadají úžasně. Nabízejí jedinečnou strukturu dřeva, jejichž zubaté a nerovnoměrně barevné ořízky jsou kouzlem. Můžete si vybrat z mnoha druhů dřeva a vzorků, takže můžete mít krásný, osobní dům.

Spolehlivost a Trvanlivost

Spolehlivost a Trvanlivost: Dřevěná plovoucí podlaha je navržena tak, aby vydržela roky a poskytla trvalou službu. To je dáno kvalitním dřevem, které je použito, stejně jako nástroji, které jsou používány k vytváření trvanlivého masivu.

Jednoduchost a snadná instalace

Jednoduchost a snadná instalace: Dřevěná plovoucí podlaha je nejvíce snadno instalována ze všech typů dřevěných podlah. Nezapomeňte však, že budete muset dokončit následující kroky pro její správnou instalaci:

  • navlhčete podlahu
  • kotvište prkna ke stěny
  • utáhněte zástrčky na tužších místech
  • namáhejte klapku pomocí vibračního šroubováku
  • utěsněte prkna manžetou

Šetrnost k životnímu prostředí a nízká údržba

Šetrnost k životnímu prostředí a nízká údržba: Kromě jejich přitažlivosti a trvanlivosti jsou dřevěné plovoucí podlahy také přírodní materiál. Nejsou chemicky ošetřené, takže jsou bezpečné pro děti a domácí mazlíčky. Pro další údržbu je navíc nabízeno široké spektrum výrobků, které můžete používat.

Úspora nákladů a ceny

Úspora nákladů a ceny: Dřevěná plovoucí podlaha vám ušetří peníze. Díky nízkodennímu nákladu na údržbu a instalaci a vytrvalosti materiálu můžete ušetřit desítky tisíc. Cena závisí na kvalitě dřeva a stupni, ale všeobecně dřevěné plovoucí podlahy jsou dostupnější než jiné typy podlah.

Instalace a údržba dřevěné plovoucí podlahy, zajistíte-li správný postup, může trvat roky. Pro více informací se můžete podívat na náš webový portál ESROM, kde najdete informace o výhodách a nevýhodách dřevěných plovoucích podlah.