Světle zelená keramická miska Costa Nova Astoria s průměrem 14 cm

Astoria, to je půvabně jednoduché nádobí, ze kterého dýchá čistota a svěžest. Pokud hledáte pro svou kuchyni něco z tohoto stylu, světle zelená keramická miska Costa Nova Astoria s průměrem 14 cm určitě splní vaše přání. Tento kousek značky Costa Nova je opravdu fantastický.

Vysoce kvalitní keramika s pevnou glazurou

Nádobí portugalské značky Costa Nova je vyrobeno z vysoce kvalitní keramiky. Toto materiál v sobě spojuje vlastnosti jako je pevnost, odolnost a krásu. Jako vrchol dokonalosti je keramika ještě glazovaná při teplotách 1180 °C, díky čemuž získává velmi odolnou glazuru. Ta navíc ochrání proti řadě vlivů, jako jsou například oděr, poškrábání či vniknutí bakterií.

Glazura je velmi odolná a leccos vydrží. V tomto ohledu se výrobce snažil udělat maximum, aby byl výrobek co nejpraktičtější.

Keramická miska pro každodenní použití

Světle zelená keramická miska Costa Nova Astoria je velmi praktický a kvalitní produkt, který se hodí pro každodenní použití. Čistá a svěží barva vytvoří v kuchyni příjemnou atmosféru a vaše jídlo v kvalitní miskách bude vypadat ještě lépe.

Nádobí Costa Nova je vhodné do myčky na nádobí, mikrovlnné trouby i klasické trouby, což z něj činí perfektní volbu pro rodiny s dětmi i pro kuchyně v malých bytech. Pokud hledáte něco, čím byste si zkrášlili svou kuchyni, keramické mísy značky Costa Nova jsou skvělou volbou.

Zakoupit keramickou misku Costa Nova Astoria

Pokud jste se rozhodli pořídit si světle zelenou keramickou misku Costa Nova Astoria o průměru 14 cm, můžete ji zakoupit přímo na tomto odkazu. Cena produktu je velmi příznivá a za kvalitu, kterou pořídíte, se stojí.

Na výše uvedeném odkazu také najdete podobné výrobky značky Costa Nova, jako jsou například různé druhy talířů, či misky v jiných barvách a velikostech.

Costa Nova Astoria keramická miska

Určitě se vyplatí zainvestovat do kvalitní keramiky s odolnou glazurou, která nejen krásně vypadá, ale také dokáže vydržet všechny druhy poškození. Světle zelená keramická miska Costa Nova Astoria je tím nejlepším důkazem toho, jak kvalita může být krásná a praktická zároveň.