Středobodem TV zážitků s ROVA televizním stolem s krbem od MEBLINE


Rozměry komody

Šířka: 190cm

Výška: 48cm

Hloubka: 37cm

Komoda – Specifické informace

Barva: Černý / černý lesk

Materiál: Boky: laminovaná nábytková deska – tloušťka 16 mm s normou CARB. Přední část: 16 mm MDF deska s normou CARB. Nohy/ Úchytky: plastikový

Typ komody: Stojící

Led osvětlení: LED osvětlení 2- bodové za příplatek

Tento unikátní televizní stolek s krbem od MEBLINE rozhodně udělá z vaší obývací místnosti elegatní a stylový prostor, který bude středobodem vašich TV zážitků. Komoda je v provedení v černém provedení, které je doplněno černým leskem, z čehož se stává skutečný designový kousek.

Pokud máte rádi kvalitní a odolné výrobky, pak je tahle komoda pro vás tou správnou volbou. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajistí, že vám bude sloužit mnoho let. Pro komodu je charakteristické luxusní provedení, které zahrnuje i možnost LED osvětlení, které je k dispozici jako příplatek.

LED osvětlení dokonale podtrhuje celkový vzhled komody a vytváří jedinečnou atmosféru v místnosti. Pokud si přejete, můžete si také objednat krbovou mlhu, díky které si vychutnáte fantastický zážitek z kouře v komoře krbu.

Rozměry krbu

Šířka: 80cm

Výška: 35cm

Hloubka: 13cm

Krb – Specifické informace

Barva: Černý

Barvy plamene: Modrá, Červená, Fialová / růžová. Možnost změny barvy plamene pomocí dálkového ovládání.

Napájení: 220-240V / 50Hz

Jmenovitý výkon: 1400W-1600W

Funkce vytápění: Ano / 16-28 °C

Díky tomuto unikátnímu produktu můžete mít středobodem vaší obývací místnosti rovnou dvě krásné věci. Televizní stolek a krb. Navíc, stává se z tohoto produktu skutečný designový kousek, který bude nejrůznější návštěvy u vás doma fascinovat.

Rova televizní stolek s krbem je takový produkt, který opravdu stojí za to koupit a věřte mi, že nebudete litovat. Kromě skvělých rozměrů uspokojí i náročné zákazníky díky kvalitě a vzhledu, který může snadno zapůsobit. Od této chvíle se tak stanete majitelem produktu, který zlepší nejen prostředí vaší obývací místnosti, ale i vaše pocity, když na něj pohledíte.

MEBLINE Televizní stolek ROVA s krbem černý

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Objednejte si Rova televizní stolek s krbem ještě dnes a užijte si skvělý zážitek z kouře v krbu při sledování oblíbených TV pořadů. Produkty od MEBLINE vás nikdy nezklamou a Rova televizní stolek s krbem není výjimkou. Využijte možnosti, které tento produkt nabízí a pořiďte si ho ještě dnes!

Tento článek je sponzorován společností MEBLINE. Objednejte si Rova televizní stolek s krbem na www.bestnabytek.cz