Stojící WC Sanela nerez mat – ideální volba pro zadní odpad 94140


WC Sanela nerez mat

O společnosti SANELA

SANELA je známou společností specializující se na výrobu sanitárního vybavení pro koupelny a toalety. Jejich produkty jsou kvalitní a odolné proti opotřebení a vandalismu.

Vlastnosti stojícího WC Sanela nerez mat

Stojící WC Sanela nerez mat je vyrobeno z nerezové oceli, což zajišťuje vysokou odolnost proti korozivnímu působení vody a detergentů. Tento typ WC je ideální volbou pro zadní odpad 94140.

Nerezové antivandalové WC na podlahu od známé společnosti SANELA.

WC má univerzálně využitelný tvar, díky čemuž se hodí do všech typů koupelen. Je vybaveno systémem proti přetékání vody a snadno se udržuje čisté.

Sedátko pro stojící WC Sanela nerez mat

Je důležité upozornit na fakt, že sedátko pro stojící WC Sanela nerez mat je potřeba dokoupit zvlášť. Náhradní sedátko lze zakoupit k WC Sanela nerez mat na přiloženém odkazu: https://www.maliboo.cz/produkt/wc-stojici-sanela-nerez-mat-zadni-odpad-94140.

Závěr

Stojící WC Sanela nerez mat je výbornou volbou pro každou koupelnu, která se chce pyšnit kvalitním a odolným sanitárním vybavením. Výhodou tohoto typu WC je vysoká odolnost proti korozivnímu působení vody a detergentů, univerzální tvar pro všechny typy koupelen, snadná údržba a systém proti přetékání vody.

WC Sanela nerez mat