Recenze křesla KONSIMO MILES: tmavě zelené pohodlí


Pohodlné křeslo pro stylový interiér

Stabilní struktura, silné čalounění z příjemné, na dotek, tkané látky, pevné nohy z masivního bukového nebo březového dřeva – to vše dělá z klasického křesla MILES dokonalý kus nábytku do každého stylového interiéru.

Optimální řešení z hlediska pohodlí a zdraví

Středně tvrdé sedadlo vyrobené z vysoce kvalitní pěny a vlnité pružiny je optimálním řešením z hlediska pohodlí a zdraví. Pohodlí zaručuje měkké opěradlo a praktické bočnice.

Atraktivní design a kvalitní zpracování

Atraktivní design jde ruku v ruce s vysoce kvalitním zpracováním. Je to skvělý klasický kus nábytku do obývacího pokoje, pokoje nebo ložnice. MILES zavede do vašeho domova dotek umění a bezstarostné elegance, což v tomto případě vyplývá z jednoduchého, elegantního designu a vysoce kvalitního nábytku – křeslo je odolné proti oděru, neztratí barvu a tloušťka materiálu znamená, že nebude perforováno ani tehdy, když chytíme křeslo ostrým předmětem.

Dřevěné nohy dotvářejí klasický vzhled

Dřevěné nohy zdůrazňují jeho klasický design a příjemný materiál, ze kterého je vyrobeno čalounění, zajistí potěšení z používání kdykoli. Klasický ušák Miles se perfektně hodí do obývacího pokoje nebo pokoje pro hosty a perfektně se hodí také do hotelového prostoru.

Mnoho variant a odolná konstrukce

Když jdeme odpočívat, obvykle máme určité požadavky. Relaxace se stává efektivnější, když máme vhodný nábytek – pohovky a křesla, která zaručují pohodlí sezení. Pohodlné křeslo MILES v klasickém stylu je kus nábytku určený pro