Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set – luxusní design a kvalita


Kvalitní materiál

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set je vyrobena ze smaltované oceli, která je známá svou trvanlivostí a odolností vůči mechanickým poškozením. Díky tomuto materiálu je vana zárukou kvality a dlouhé životnosti, která vykompenzuje vyšší pořizovací investici.

Bezpečnost a pohodlí

Pro bezpečnost a pohodlí uživatelů je vana vybavena systémem Kaldewei Antislip, který zajišťuje pevný a stabilní stoj na mokrém povrchu a umožňuje bezpečný vstup a výstup z vany. Navíc vana vyniká svým ergonomickým tvarem, který se dokonale přizpůsobuje tvaru těla a umožňuje naprosté pohodlí při koupání.

Inovativní technologie

Prochladlá voda již nemusí být problémem díky inovativní technologii Perl-Effektem, která umožňuje, aby se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Tímto způsobem je vana vždy čistá a hygienická.

Luxusní vzhled

Vzhled vany a její design učiní z vaší koupelny malé umělecké dílo. Obdélníková forma v kombinaci se smaltovanou ocelí a jednoduchými liniemi je nádherně minimalistická, ale přesto elegantní. Tato kombinace vytváří pocit luxusu, který se promítne do celkové atmosféry koupelny.

Orientace a balení

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set je k dispozici jak v levé, tak i v pravé orientaci, takže si můžete vybrat tu, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám prostoru. Vana je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku.

Závěr

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set je ideální volbou pro ty, kteří si přejí koupit si vanu s vynikajícími estetickými a funkčními vlastnostmi. Je to vana s kvalitním a trvanlivým materiálem, která zajišťuje bezpečnost a pohodlí při koupání. Luxusní design a vzhled pak učiní vaši koupelnu místem, kde se budete cítit skvěle.

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set

Pokud máte zájem o tuto vanu, navštivte stránky náš eshop.