Nový ASIR lustr UZUM v bílo-černém provedení pro moderní interiéry

Při zařizování interiéru bytu se klade velký důraz na výběr vhodného osvětlení. Lustry jsou jedním z nejvíce používaných svítidel, protože dokážou vytvořit elegantní a moderní interiér. Pokud hledáte pro svůj byt krásný a moderní lustr, projděte si nabídku od Maliboo.cz.

UZUM – výjimečný lustr pro váš byt

Jedním z nejnovějších produktů od Maliboo.cz je moderní lustr UZUM přední turecké značky ASIR. Tento výjimečný lustr se vyznačuje ojedinělým designem, který vynikne v každém moderním interiéru.

Design

Lustr UZUM disponuje moderním a jednoduchým designem, který je ideální pro každý interiér. Skládá se z kovového těla, které je zpracováno v kvalitním bílo-černém provedení. Lustr je vybaven 4 závěsnými body, na kterých jsou umístěny kulaté skleněné stínidla.

Rozměry a výkon

Lustr UZUM je vysoký 100 cm a široký 37 cm. Kromě toho disponuje možností nastavení výšky a délky kabelu 90 cm. Lustr je vybaven závitem E27 pro žárovky s maximálním příkonem 40 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel

Při výběru osvětlení nezapomeňte na správné zapojení. Dodávka svítidla nezahrnuje žárovku, kterou si musíte objednat samostatně. Je důležité si uvědomit, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky zvládne pouze odborně způsobilá osoba.

Ochrana IP20

Lustr UZUM disponuje ochranou IP20, což znamená, že není vhodný pro osvětlení venkovních prostor nebo místností s vysokou vlhkostí. Pokud chcete vědět více o jeho specifikacích, podívejte se na stránku produktu na Maliboo.cz.

Obnovte svůj byt pomocí nového moderního lustru UZUM a získejte elegantní a jedinečný interiér. Navštivte web Maliboo.cz a vyberte si svůj oblíbený kus!

Návrat do produktové stránky: ASIR lustr UZUM