Modrý vlněný koberec Flair Rugs Aubusson s průměrem 120 cm


Kousek historie v moderním provedení

Jsou vám blízké koberce, které svým designem oslavují historicky pojaté provedení? To se vám zalíbí tento kousek z kolekce Aubusson od značky Flair Rugs. Koberec je moderní reinterpretací klasického vzhledu, který se datuje až do 17. století. Jeho průměr činí 120 cm, takže se hodí do menších i větších místností.

Vynikající izolační schopnosti

Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru. To je velkou výhodou v porovnání s jinými materiály, kde po delší době používání dochází k deformaci a ztrátě tvaru.

Právě pro vás

se hodí do interiérů, ze kterých sálá atmosféra dnů dávno minulých. Ideální s ním zkrášlíte místnost, ve které se nachází masivní starodávný nábytek. Vyberte si z několika rozměrů a barevných provedeních ten, který se hodí právě vám.

Návod na péči o vlněný koberec

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Doporučujeme:

  • Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
  • Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
  • Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
  • Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstřihněte nůžkami.
  • Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
  • Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Koupit nyní

Pokud vás zaujal modrý vlněný koberec Flair Rugs Aubusson s průměrem 120 cm, neváhejte a

Navigace pro příspěvek