Moderní rozkládací sedací souprava Lorena + taburet v černé a béžové barvě


Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás

Akční cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii. Pokud hledáte stylovou a funkční sedací soupravu, Lorena může být tou správnou volbou. Tato moderní rozkládací sedací souprava vás okouzlí svým designem a praktičností. Navíc nyní zařízení pořídíte za velmi výhodnou akční cenu.

Korpus v eko-kůži Madryt

Korpus této sedací soupravy Lorena je vyroben z kvalitní eko-kůže Madryt. Tento materiál dodává nábytku moderní vzhled, je odolný a snadno udržovatelný. Eko-kůže Madryt je ideálním materiálem pro sedací soupravu, která má sloužit dlouhodobě a zároveň má být pohodlná.

Potah Orinoco – látka příjemná na dotek

Potah Orinoco je látkou příjemnou na dotek, která dodává sedačce Lorena o to více pohodlí. Tato látka je navíc pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Můžete si tak být jisti, že i v případě nechtěného polití nábytku lze snadno odstranit nečistoty.

Sedačka má univerzální pravo – levý roh

Sedací souprava Lorena má univerzální pravo – levý roh, takže si můžete vybrat, zda bude sedák směřovat na pravou nebo levou stranu. Tuto možnost oceníte, pokud máte doma omezený prostor, který potřebujete co nejefektivněji využít.

Polštáře jsou v ceně sedací soupravy

Polštáře jsou v ceně sedací soupravy, takže nemusíte dokupovat další doplňky. Tyto polštáře dodají sedací soupravě ještě více pohodlí a útulnosti. Sedačka Lorena tak bude perfektním místem pro odpočinek a relaxaci.

Díky polštářům se na sedačce můžete pohodlně uvelebit a relaxovat

Díky polštářům se na sedačce můžete pohodlně uvelebit a relaxovat. Tyto polštáře jsou navrženy tak, aby podpořily správné držení těla a zároveň dodaly nábytku příjemný vzhled. Při odpočinku a relaxaci na sedačce Lorena si tak můžete užít maximální komfort.

Vlnová pružina, pohodlný sedák a funkce spaní

Vlnová pružina, pohodlný sedák a funkce spaní jsou dalšími výhodami této moderní sedací soupravy. Tento nábytek je vyroben z materiálů nejvyšší kvality, které zaručují maximální pohodlí a dlouhou životnost. Funkce spaní oceníte při přespání hostů, kteří zůstanou přes noc.

Prošívání na sedáku

Prošívání na sedáku dodává sedací soupravě Lorena na eleganci a stylovosti. Navíc toto prošívání zaručuje, že si sedačka udrží svůj původní tvar a vypadá stále jako nová i po dlouhodobém používání.

Rozměry

Celkové rozměry sedací soupravy Lorena jsou 325x210x85cm. Taburet, který je součástí sedací soupravy, má rozměry 40x40x38cm. Rozklad sedačky dosahuje rozměrů 200x150cm.

Pokud hledáte moderní a stylovou sedací soupravu, která by