Křeslo Halmar Amorinito v světle růžové barvě pro romantické interiéry


Elegantní křesílko ve tvaru mušle se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny apod.

Halmar Amorinito křeslo v růžové barvě

Na první pohled zaujme svým neobvyklým tvarem. Křeslo Halmar Amorinito v barvě světle růžové barvě je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí dopřát nejen komfort, ale i stylové zázemí. O tomto křesle se dá říci, že ladí se stísněnějšími obytnými prostory, ale díky jeho velikosti snadno najde svůj prostor i v prostorech větších.

Barva růžová je velmi oblíbená zejména mezi ženami. Je spojována s romantikou a něžností. Proto je to ideální barva pro tuto neobvyklou křeslo, které nabízí stylový design spojený s pohodlím.

Stylový design s prvky luxusu

Zaujme vás nejen barva, ale i celkový design tohoto křesla. Velmi efektní je jeho tvar, který připomíná mušli. Tato originální forma okouzlí každého, kdo vstoupí do vašeho interiéru. Křeslo je čalouněno jemnou, světle růžovou látkou. Velmi zajímavé jsou nožičky, které jsou z chromované oceli ve zlaté barvě. To dodává celkovému dojmu prvky luxusu.

Zlaté nožičky křesla Halmar Amorinito

Dodáváno v demontu

Potěší vás i cena tohoto křesla Halmar Amorinito v barvě světle růžové. Investice do takto nevšedního křesla není vůbec vysoká. Křeslo se dodává v demontu, takže se snadno převáží. Sestavení pak není složité, naopak ho zvládne i méně zkušený zákazník.

Pokud hledáte unikátní křeslo, které skvěle zapadne do interiéru romantického stylu, je toto křeslo Halmar Amorinito tou nejlepší volbou. Určitě oceníte nejen jeho krásný design, ale i pohodlí, které vám poskytne.

Zajímá vás toto křeslo více? Mrkněte na něj na této stránce, kde najdete nejen popis, ale i další zajímavé informace.