Jídelní židle SOMERTON v růžové barvě – styl, pohodlí a kvalita v jednom!


Jídelní židle SOMERTON v růžové barvě

Jídelní židle SOMERTON – skvělý doplněk do vašeho interiéru

Stylová, pohodlná a kvalitní – to jsou hlavní vlastnosti jídelní židle SOMERTON v růžové barvě. Tato židle bude dokonalým doplňkem do vaší jídelny nebo kuchyně. Navíc má růžová barva nožek zlatý nádech, takže vaše interiér budete moci obohatit o další barevnou variaci.

Velikost a materiál

Jídelní židle SOMERTON má rozměry 54 x 88 x 59 cm a výšku sedu 50 cm. Materiálem, ze kterého je tato židle vyrobena, je látka a chromovaná ocel. Tento materiál nejenže dodává židli moderní vzhled, ale také ji dělá velmi odolnou a pevnou.

Záruka

Dodatečnou výhodou nákupu jídelní židle SOMERTON v růžové barvě na nabytekted.cz je záruka 24 měsíců. Takže si můžete být jisti, že pokud by se něco stalo s vaší židlí, budete mít dostatek času na to, abyste to reklamovali a dali to do pořádku.

Dodání

Jídelní židle SOMERTON v růžové barvě je dodávána v demontu. Ale nemusíte se bát, montáž této židle je velmi jednoduchá a snadno ji zvládnete sami. Pokud byste si přece jenom nevěděli rady, tak se můžete obrátit na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže.

Tak neváhejte a pořiďte si jídelní židli SOMERTON v růžové barvě na nabytekted.cz. Tuto úžasnou židli nabízíme za velmi příznivou cenu. Klikněte zde, abyste viděli podrobnější informace o této židli a mohli si ji objednat ihned.