Jak vybrat správnou umyvadlovou baterii do zdi?


1. Zvažte styl koupelny

Zvažte styl koupelny a zvolte baterii, která se hodí k celkovému provedení. Pokud máte moderní a minimalistický styl, volte jednoduché tvary a kovové povrchy.

2. Vyberte správný typ baterie

Vyberte správný typ baterie podle typu umyvadla a připojení. Existují dva typy vodovodních připojení: jeden na horní straně umyvadla a druhý na zadní straně. Dále se můžete rozhodnout mezi jednou pákou nebo dvěma oddělenými kohoutky.

2.1 Nástěnné baterie

Nástěnné baterie jsou ideální pro minimalistický a moderní design. Tyto baterie jsou umístěny do zdi, což umožňuje lepší hygienu a snadnější úklid. Pokud máte umyvadlo s otvorem v zdi, zvažte tuto možnost.

2.2 Stojanové baterie

Stojanové baterie jsou ideální pro klasickou designovou koupelnu. Tyto baterie stojí na umyvadle a zpravidla mají dvě oddělené kohoutky pro horkou a studenou vodu. Pokud máte pouze jednu díru v umyvadle, zvažte možnost pořízení baterie s jednou pákou.

3. Materiál

Kvalitní baterie jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají kovový povrch. Tyto baterie jsou odolné proti korozi a mají dlouhou životnost. Pokud vás zajímá design, zvažte možnost kovového povrchu v různých barevných provedeních.

4. Cenu

Pořízení kvalitní baterie do umyvadla není levnou záležitostí, ale může se vám vyplatit v dlouhodobém horizontu. Kvalitní baterie mají lepší životnost a méně proklínáte na opravy než jejich levné protějšky. Ale to neznamená, že musíte utratit majlant za jednu značku. Vyberte si baterii, která nabízí kvalitu za přiměřenou cenu.

Zvolit správnou baterii do umyvadla zdi není snadné. Zvažte styl koupelny, typ baterie, materiál a cenu. Pořídíte si tak kvalitní baterii, která bude plnit svou funkci po mnoho let.

Pokud hledáte kvalitní umyvadlové baterie za přijatelné ceny, navštivte www.nabyteklevneji.cz.