ELEGANTNÍ SONGMICS KOUPELNOVÁ SKŘÍŇKA S ZÁSUVKOU A NASTAVITELNOU POLICÍ V BÍLÉ BARVĚ


Potřebujete praktický úložný prostor?

Koupelnová skříňka je praktickým kusem nábytku i dekorativním prvkem každé domácnosti. Pokud potřebujete uložit různé věci a hledáte možnost jak využít prostor ve vaší koupelně, může vám Songmics Koupelnová skříňka se zásuvkou a nastavitelnou policí bílá nabídnout elegantní řešení.

Jakou atmosféru vyvolá venkovský styl?

Venkovský styl působí velice svěže a zároveň romanticky. Takovou atmosféru může do vaší koupelny přinést Songmics Koupelnová skříňka se zásuvkou a nastavitelnou policí bílá. Je vyrobená z prvotřídních MDF desek, které jsou velice odolné a snadno se ošetřují.

Je skříňka dostatečně prostorná?

Skříňka nabízí díky prostorné zásuvce praktický úložný prostor, a to je to, co v mnoha koupelnách chybí. Výškově nastavitelné police ukryté za dvířky umožní uložit vše, co potřebujete. Můžete si tak vytvořit přesně takový prostor, jaký potřebujete.

Je skříňka stabilní?

Konstrukce je velice stabilní, takže se nemusíte obávat, že by se vám skříňka převrhla. Pokud byste si to však přece jenom přáli, skříňku můžete snadno připevnit ke stěně. Sada na připevnění je součástí balení.

Jaké jsou rozměry a hmotnost skříňky?

Barva skříňky je bílá, materiál MDF desky. Rozměry jsou 60x30x80 cm (Š x H x V) a hmotnost činí 14,1 kg.

Pokud hledáte elegantní a praktický nábytek do vaší koupelny, je Songmics Koupelnová skříňka se zásuvkou a nastavitelnou policí bílá tou správnou volbou. To, že je vyrobena z prvotřídních materiálů a nabízí dostatek úložného prostoru, z ní dělá nábytek, se kterým neuděláte chybu. Pokud se chcete na tuto skříňku podívat více podrobněji, můžete ji zakoupit na adrese: https://www.brega.cz/produkt/songmics-koupelnova-skrinka-se-zasuvkou-a-nastavitelnou-polici-bila.