Držák na toaletní papír: praktický pomocník do koupelny!

Určitě víte, že v koupelně není nikdy dostatek místa pro všechny potřebné věci. Proto je dobré mít vše pečlivě zorganizované. Jednou z takových praktických pomůcek je držák na toaletní papír.

DRŽÁK NA TOALETNÍ PAPÍR – CHROM, HRANATÝ

Tento držák na toaletní papír z chromu je nejen praktický, ale také hezký na pohled. Jde snadno připevnit pomocí šroubů, které jsou přiložené v balení. Díky kvalitnímu materiálu je velmi odolný a pevný.

Držák na toaletní papír

Chytré řešení bytu a bydlení v podobě držáku na toaletní papír může být i skvělým dárkem pro Vaše blízké.

DRŽÁK NA TOALETNÍ PAPÍR – SAMOLEPÍCÍ

Pokud nechcete rušit vzhled koupelny šroubováním, samolepící držák na toaletní papír je řešením pro Vás. Jednoduše se připevní na stěnu pomocí speciální lepicí vrstvy, která drží velmi silně. Držák je vyroben z kvalitního a odolného materiálu.

Držák na toaletní papír

Ušetřete si práci s akušroubovákem a vybírejte si držák na toaletní papír, který zvládnete připevnit přímo pomocí samolepící vrstvy.

DRŽÁK NA TOALETNÍ PAPÍR – BB BESLAGSBODEN

Tento držák na toaletní papír značky BB BESLAGSBODEN je dokonalým příkladem, jak krásné a praktické mohou být věci zároveň. Je vyroben z kvalitního nerezového materiálu, který je velmi odolný vůči korozí. Držák se snadno instaluje a zároveň zajišťuje stabilní držení toaletního papíru.

Držák na toaletní papír

Přemýšlíte, jaký držák na toaletní papír si vybrat? Využijte odkaz na internetovém obchodě Atcomplet.cz, kde si můžete vybrat ze široké nabídky držáků na toaletní papír.