Dodáte svému interiéru nádech něhy a elegance s keramickým podnosem Bloomingville Cherry

Vytvořte si doma takovou atmosféru, díky které se vám bude bydlet hned o něco lépe. Praktické doplňky, kreativní dekorace – to vše vedené ve scandi stylu vám nabízí značka Bloomingville.

O značce:

Designérka Betina Stampe byla při zakládání značky Bloomingville v roce 2000 poháněna láskou k severskému stylu bydlení. Od té doby sdílí své nadšení se světem. Na trh přichází s kreativním řešením pro každé bydlení díky scandi řešeným doplňkům a dekoracím (a to i pro ty nejmenší). Spolu se svým mužem, který se stal CEO Bloomingville, se snaží udržet hlavní myšlenku značku i po všech těch letech: rozdávat radost v sebemenších maličkostech.“

Keramický podnos Bloomingville Cherry je právě jednou z těch maličkostí, která dokáže dokonale dotvořit váš domácí interiér. Je to jednoduchý a elegantní doplněk, který může být použit nejen jako praktický pomocník k servírování jídla, ale i jako dekorace. Jemné květy třešní doprovázené bílým pozadím vytvářejí harmonickou kombinaci, která okouzlí všechny návštěvníky vašeho domova.

Keramický podnos Bloomingville Cherry

Použití keramického podnosu jako dekorace může být zajímavým řešením pro tvoření domácí atmosféry. Pokud jej umístíte na stůl či pod stolní lampu, můžete si vytvořit jemnou a romantickou atmosféru. Cherry květy rozzáří váš interiér a zároveň zvýrazní vaši náladu. Pokud si zvolíte tuto dekoraci, určitě vaše návštěvy nebudou chodit pryč s ledovým dojmem z prostředí vašeho domova. Keramický podnos Bloomingville Cherry vám prostě dodá tolik potřebné zpohodlňující atmosféru, ve které najdete klid a pohodu.

Závěrem lze říci, že keramický podnos Bloomingville Cherry je jedním z nejjednodušších způsobů, jak dodat interiéru nádech něhy a elegance. I když má jednoduchý design, určitě zaujme vaše oko a poutat pozornost vašich návštěv. Proto neváhejte a pořiďte si tento šikovný doplněk do vašeho bytu právě dnes!