Boční zástěna pro sprchové dveře Ravak Blix v šířce 80 cm

Zařízení pro koupelnu jsou důležitou součástí každé domácnosti. A když přichází na výběr, nelze podceňovat funkčnost, design a kvalitu. Proto je vždy dobré mít představu, co hledáte. Jestliže hledáte boční zástěnu pro sprchové dveře, Ravak Blix v šířce 80 cm je pro vás tím pravým produktem.

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky

Boční zástěna Ravak Blix je určena k instalaci vedle sprchových dveří. Je vyráběna z neprůhledného skla a je opatřena dekorem Grape, který dodá celému prostoru zajímavý vzhled. Barvou profilů v lesklém chromu se dokonale hodí k jakémukoli interiéru koupelny.

Jelikož se jedná o boční zástěnu bez vaničky, můžete ji umístit kdekoliv v koupelně, aniž byste museli brát ohled na konkrétní druh vaničky. Jednoduše ji umístíte vedle sprchových dveří a můžete si užít sprchu bez jakýchkoli omezení.

RAVAK AntiCalc® technologie

Kromě funkčních a designových vlastností se zaměříme i na kvalitu materiálu. Boční zástěna Ravak Blix je opatřena technologií RAVAK AntiCalc®, která dodá sklu hydrofobní účinky. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým.

Tuto technologii využívají i jiné produkty od společnosti Ravak a je to vynikající způsob, jak si ušetřit čas při čištění. Díky RAVAK AntiCalc® se kapky vody neuchytí na skloněné ploše a snadno stékají dolů. Sklo zůstává krásně čisté a průhledné.

Posuvný systém otevírání

Boční zástěna Ravak Blix je opatřena posuvným systémem otevírání. Můžete si tak nastavit potřebné otevírání dle svých požadavků. Posuvný systém umožňuje otevírání do obou stran, a to jak v levé, tak i v pravé orientaci.

Nakonec je třeba zmínit, že instalace boční zástěny Ravak Blix je poměrně jednoduchá. Pokud však nejste zvyklí na montáž zařízení do koupelny, může být lepší nechat to na odbornících. Odborná montáž zaručí bezproblémový provoz a vyhnete se nechtěným chybám.

Pokud vás produkt zaujal, můžete si jej zakoupit zde: Boční zástěna ke sprchovým dveřím Ravak Blix

Boční zástěna Ravak Blix

Boční zástěna Ravak Blix je tedy skvělou volbou pro koupelnu, která slouží nejen jako praktická, ale i esteticky působivá součást bytu či domu.