Bloomingville Hrnek Frost II – bílý designový doplněk do každé domácnosti s objemem 270 ml


Hrnek Frost – Stylový doplněk do každého interiéru

Při výběru správného nádobí pro vaši kuchyň je design stejně důležitý jako funkčnost. Hrnek Frost od značky Bloomingville spojuje tyto dvě vlastnosti dohromady. Bloomingville je značka, kterou si oblíbila nejen skandinávská komunita, ale i lidé po celém světě. Tento nádherný kameninový hrnek se bude skvěle hodit do každé domácnosti.

Hrnek Frost – Výborná kvalita materiálů

Bloomingville sází na kvalitní materiály a Hrnek Frost není výjimkou. Hrnek je vyroben z kameniny, což mu dodává pevnost a odolnost. Hrnek také obsahuje kovový okraj, což zvyšuje jeho stálost.

Lze hrnek Frost používat v myčce nebo mikrovlnné troubě?

Je důležité si uvědomit, že Hrnek Frost není vhodný pro myčku a mikrovlnnou troubu. Stejně tak si uvědomte, že kamenina není úplně bezpečná pro pití horkých nápojů. Je proto důležité nápoj nechat chvíli vychladnout, aby nedošlo k narušení materiálu hrnku.

Kapacita a rozměry hrnku Frost

Hrnek Frost má kapacitu 270 ml, což je ideální velikost pro pití horkých nápojů, jako je káva nebo čaj. Výška hrnku je 9,5 cm a průměr je 7,5 cm. Tyto rozměry umožňují snadnou manipulaci s hrnkem, bez ohledu na velikost vaší ruky.

Objednejte si hrnek Frost již dnes!

Pokud jste fanoušky jednoduchého a vkusného designu, určitě oceníte Hrnek Frost od Bloomingville. Přidává se do série Frost, takže můžete doplnit svou kolekci. Zde můžete najít odkaz na webovou stránku, kde si můžete hrnek objednat. https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/bloomingville-hrnek-frost-ii-270-ml-bily

Hrnek Frost

Závěr

Výběr správného hrnku má mnoho přínosů, a to nejen v estetické rovině. Hrnek Frost je dokonalým spojením funkčnosti a elegance. Pokud si chcete dopřát neobvyklý hrnek, zkuste hrnek Frost od Bloomingville.