Bílá vonná svíčka Privé Home s vůní citronové verbeny, která hoří až 60 hodin

Vtiskněte svému domovu osobitou vůni se svíčkami od značky Privé Home, která při jejich výrobě pečlivě dbá na každý detail. Nejen, že se skládají výhradně z kombinace 100% čistého přírodního sojového vosku a bavlněného knotu, zároveň je každý kus odlit ručně pro zajištění rovnoměrného hoření. Ambientní francouzské vůně se pak postarají o dlouhotrvající provonění vašeho interiéru.

Bílá svíčka s vůní citronové verbeny

Tato bílá vonná svíčka s vůní citronové verbeny je určena pro milovníky citrusových vůní. Citronová verbeny dodává vůni svíčky osvěžující a lehkou nótu, která nezatěžuje prostor. Svíčka hoří až 60 hodin, což znamená, že si můžete užít příjemnou atmosféru s vůní citronové verbeny po dlouhou dobu.

Bílá vonná svíčka Privé Home s vůní citronové verbeny

Péče o vaši svíčku

Péče o svíčku je důležitá pro její dlouhodobé a kvalitní hoření. Při prvním použití nechte svíčku hořet alespoň hodinu, aby se vytvořila rovnoměrná vrstva vosku po celé ploše svíčky. Před dalším použitím vždy zkrátka knot na délku 5mm, aby nedocházelo k kouření a nevznikaly tak saze na stěnách a stropech. Svíčku nechte hořet maximálně 4 hodiny, abyste se vyhnuli nerovnoměrnému hoření vosku. Po každém použití uzavřete víčkem, aby nedošlo k plýtvání vůní.

Více bílých vonných svíček Privé Home

Bílá vonná svíčka Privé Home s vůní citronové verbeny je krásným doplňkem každého interiéru. Díky pečlivému výběru přírodních materiálů a ruční výrobě se jedná o kvalitní svíčku, na kterou se můžete spolehnout. Objednejte si ji na stránkách Esrom.cz a užijte si pocit uvolnění a pohody, kterou vám vytvoří.

Objednat si bílou vonnou svíčku Privé Home s vůní citronové verbeny