Bambusové luxusní ručníky 4Home – světle fialová, 2ks v sadě

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je materiál nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií.

Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den. S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči.

Navíc díky elegantní neutrální barvě a stylové borduře skvěle doladíte a oživíte svou koupelnu. Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.

Nabídka – světle fialová, 2ks v sadě

Tento luxusní set obsahuje 2 kusy světle fialových ručníků Bamboo Premium. Každý ručník má rozměry 50 x 100 cm, vhodné pro každodenní použití. Materiál je velmi kvalitní a pevný, odolný proti opotřebení a opakovaným praním. Bambusové vlákno také pomáhá udržet barvu a kvalitu ručníku i při častém používání.

Pořídíte je velmi jednoduše a rychle na našem eshopu BestNabytek.cz. Sada je k dispozici za velmi atraktivní cenu a dodání zboží na Vámi zvolenou adresu trvá jen několik pracovních dní. Objednejte nyní a zažijte dokonalé pocity z luxusní koupelny přímo u Vás doma.

Ručníky 4Home Bamboo Premium světle fialová, 2ks v sadě

Přejeme Vám mnoho radosti z nákupu a příjemnou relaxaci s těmito luxusními ručníky.