ASIR Botník P2 v bílém dubovém provedení


ASIR Botník P2 je bílý botník nabízející čtyři uzavřené regály, které poskytují dostatek místa pro Vaši obuv a pátý regál může posloužit jako otvor pro dekorativní krychlový koš.

Praktický bílý botník P2 je skvělý i v tom, že má horní desku v dekoru dub, která může sloužit pro dekorativní účely, pro odkládání kabelek, nebo i pro krátké usazení při obouvání nebo zouvání bot.

Je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě a v dekoru dub. Rozměry: Šířka:120 cm Hloubka: 40 cm Výška: 45 cm. Výška střední police 38,3 cm.

Vhodný pro menší prostory

Díky svému rozměru je ASIR Botník P2 ideální pro menší prostory, kde se hodí skladovat obuv na jednom místě a uspořit tak místo v domácnosti. Uzavřené regály také chrání vaši obuv před prachem a vlhkostí.

Ideální doplněk do domácnosti

ASIR Botník P2 je nejen praktický, ale také se skvěle hodí jako součást interiéru. Bílá barva a dekor dubu vypadají moderně a vkusně. Botník můžete přijmout jako součást zařízení domácnosti a skvěle se hodí do většiny interiérů.

ASIR Botník P2

Pokud hledáte bílý botník, který dokáže skladovat velké množství obuvi a zároveň vypadá vkusně, určitě oceníte ASIR Botník P2. Produkt naleznete na stránkách ESROM zde.