AK nábytku Komoda KRISTAL K60 – Dub craft s 6 šuplíky

Každý obývací pokoj potřebuje nábytek, který zajistí možnost skrýt do něj potřebné maličkosti, a zároveň doplní celkový styl této místnosti. KRISTAL je komoda se 6 šuplíky, do kterých lze umístit cokoliv od drobností typu fotoalb, nabíječek na telefon, anebo snadno nahradí úložný prostor, který vám schází třeba v ložnici a využijete zásuvky pro umístění oblečení a jiných doplňků. Manipulace se zásuvkami je velice snadná, protože se pohybují na kovových kolejnicích a nehrozí ani poranění nebo poškození, protože komoda je krytá ABS hranami, které jí poskytují vysokou ochranu.

Unikátní barva a design

Nepřehlédnutelnou předností je pak její barva v odstínu dubu craft, což je přírodní odstín dřeva, který komodě dodává jedinečný vzhled a možnost ji snadno zkombinovat s jakýmkoliv interiérovým stylem. Tento unikátní design se hodí nejen do moderních bytů a rodinných domů, ale i do kanceláří nebo apartmánů.

Specifikace produktu

  • Barva: přírodní – dub craft
  • Styl: klasický, moderní
  • Provedení: se 6 zásuvkami

Pokud hledáte multifunkční kus nábytku, který vám umožní uchovat všechno, co potřebujete, a zároveň vypadá dobře, pak je Komoda KRISTAL K60 od AK nábytku to pravé pro vás. Pokud si ji chcete pořídit, můžete ji zakoupit na adrese:

https://www.isolund.cz/produkt/ak-furniture-komoda-kristal-k60-se-6-supliky-dub-craft

Komoda KRISTAL K60

Nechte KRISTAL komodu od AK nábytku změnit váš obývací pokoj či kancelář!