Affekdesign přináší nový doplněk do vaší sbírky: Porcelánový hrníček POLLA 360 ml zdobený černým motivem


Oživte své servírování čaje novým svěžím stylem

Affekdesign je proslulý výrobce originálního a designového nábytku, doplňků a bytových dekorací. Jeho produkty jsou většinou nejen praktické, ale také esteticky dokonalé a plné vejškového stylu. Affekdesign ale často podporuje i tvorbu mladých nadějných designérů, kteří přinášejí do světa nové a osvěžující nápady. Jedním z takovýchto projektů je i designový porcelánový hrníček POLLA 360 ml.

Porcelánový hrníček POLLA 360 ml zdobený černým motivem

Porcelánový hrníček POLLA 360 ml

Hrníček POLLA je vyroben z kvalitního porcelánu a disponuje objemem 360 ml, což je ideální kapacita nejen na čaj, ale třeba i kávu nebo kakao. Hrníček je opatřen jemným rostlinným motivem a černým zdobením, které ho dělá elegantním a stylovým. Je vhodný do každého domova, kanceláře nebo obchodu s kvalitním čajem a podobnými pochutinami.

Při výrobě hrníčku se kladl velký důraz na kvalitu, bezpečnost a odolnost. Hrníček je snadno umývatelný a odolný proti otlučení a prasknutí. Navíc je vhodný do myčky nádobí i do mikrovlnné trouby.

Květinové zdobení

Květinové zdobení na hrníčku POLLA je jemné a decentní. Působí velmi příjemně a dodává hrníčku eleganci a křehkost. Zdarma k hrníčku dostanete i kapesníček ve stejném designu.

Díky svému rozměru a designu se hrníček POLLA hodí nejen jako praktický pomocník při servírování nápojů, ale určitě vynikne i na vašem čajovém stolku jako jemně decentní prvek domácnosti.

Užijte si pohodové odpolední dýchánky s novým porcelánovým hrníčkem POLLA!

Porcelánový hrníček POLLA si můžete objednat přímo na webu výrobce nebo si jej vyzvednout v nejblíže provozovně s tímto sortimentem.