naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie


Posluchači Českého rozhlasu obdarovali handicapované děti

Společnost Tango Havlíčkův Brod pořádala společně s Českým rozhlasem již 16. ročník celorepublikové akce „Daruj hračku“ ve prospěch dětí s různými handicapy. Letos byla určena celkem 2 570 dětem ze 70 DD, ÚSP a dalších zařízení z celé České republiky.

Celá akce vyvrcholila 17. prosince v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě. Pavel Klempíř, ředitel akce, říká: „Vedle dětí s dárky je o mladých lidech, kteří opouštějí domov do vlastních domácností a nemají vybavení, o studentech, kteří potřebují pomůcky ke svému vzdělávání pro budoucí uplatnění, o mladých lidech končící učení a potřebující vybavení pro své živnosti, o lidech a dětech znevýhodněných, kterým Daruj hračku přinese buď pomůcky usnadňující život, nebo uplatnění, seberealizaci či možnost věnovat se něčemu, co je baví a i se svým handicapem zvládnou. Daruj hračku je zkrátka o životě.“
Tato slova bychom si měli vzít k srdci. Program začal přivítáním diváků nejen v sále, ale i v domovech u „obrazovek“. Celý galaprogram byl v přímém přenosu přes kanál YouTube. Na akci vystoupili Packet&Dan, Dave a Sony, Zuzana Holakovská, kluci z DD Krásná Lípa, hudební skupina Neříkáme. Pak vše přišlo. Opona se otevřela a radost z dárků byla cítit celým kulturním domem. Ohromný potlesk a radost ze všech stran.
                                                                                                            A.A.Balát 
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1