naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie


Výstava, která pomáhá dětem z dětských domovů

Dne 7. 9. 2014 jsme se vydali do pražské galerie Art Space, kde proběhlo zahájení vernisáže charitativní výstavy s názvem „Výstava, která pomáhá dětem z dětských domovů“, pod značkou projektu ,,Bohatý sirotek“.
Krásné obrazy moderního umění namalovali Milada Schmidtová a Matěj M. Fatrda. Výtěžek vstupného a obrazů ze 14- ti denní výstavy poputuje na vzdělání dětí z Dětského domova Dolních Počernicích a Dětského domova ve Staňkově.
Výstavu zahájil a moderoval Ivan Petr, který nás přivítal společně s návštěvníky a představil nám autory obrazů. Po úvodu promluvil ředitel dětského domova Dolní Počernice Martin Lněnička a poté vystoupila děvčata z tohoto s dětského domova, která zahrála na klavír a flétnu. Poté dostala slovo naše paní ředitelka PaedDr. Jana Koubová. Na výstavu se přišla podívat i radní pro oblast školství a volného času Mgr. Ludmila Štvánová, která převzala záštitu této výstavy. 
Závěrem promluvil tvůrce projektu ,,Bohatý sirotek“ Jonáš Motyčka, který nám řekl o historii projektu a popsal, co ho vedlo pomáhat druhým. Úplný konec vystoupení byl v režii kapely Reserve, jež zaujala návštěvníky známými hity. Chceme poděkovat projektu ,,Bohatý sirotek“ za pozvání a děkujeme, že můžeme být součástí tohoto projektu, který pomáhá dětem v dětských domovech. Líbí se mi jejich motto: ,,Vzdělávejme se a navzájem si pomáhejme“ 
                                                                          Albín Augustín Balát, DD Staňkov
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1