naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie


Jarní prázdniny se Švagrem

Občanské sdružení ŠVAGR z Písku pro děti z Dětského domova Staňkov, Písek a několik dětí z rodiny v termínu od 19. 3. do 23. 2. 2014 uspořádalo zimní tábor, který se letos uskutečnil v Dolejším Krušci v Kašperských horách. Po příjezdu a přivítání byl otevřen ŠVAGRservis, ve kterém se seřizovaly lyže, snowboardy a ladila se zimní outfitová kolekce na sjezdování. Zbytek večera jsme strávili hravou zábavou, formou různých společenských her.
První den na lyžích mohl začít. Ráno jsme vyrazili auty na svah. Jezdili jsme ve Ski areálu Kašperské hory. První polovina dětí s vedoucími šla rovnou sjíždět svah, a ta druhá polovina šla do tzv. SkiŠVAGRschool, kde se učila základní lyžařské techniky a dovednosti. Všichni byli velice horliví a jezdili celý den. Odpoledne po návratu jsme si udělali večeři, po které jsme si pustili film Karlík a továrna na čokoládu. Další den se spousta z nás již zdokonalila, a tak mohla brázdit svah už bez pomoci. Večer jsme opět strávili společným hraním her a soutěží. V sobotu už všichni jezdili jako po másle, někteří ještě dopilovávali obloučky, ale naše třídenní snažení se vyplatilo.
Všichni budeme odjíždět domů s tím, že jsme to všichni dokázali, a i přes prvotní neúspěšné pokusy jsme se všichni lyžovat nakonec naučili. Večer jsme si promítali fotky a videa z celého tábora a šli spát. Celý tábor byl naplněn spoustou dojmů, smíchu, zážitků atd... Ráno jsme se rozloučili a vyrazili zpět do svých domovů.
Chceme poděkovat všem ŠVAGRtetám a ŠVAGRstrejdům za čas, který nám věnovali ve svém volném čase a za bezvadně strávený ŠVAGRtábor, který byl pro nás moc hezký a plný energie. Děkujeme.
                                                                                             Albín Augustín Balát
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1