naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie


Výlety do Klenčí

Uprostřed města Klenčí pod Čerchovem naproti kostelu stojí budova fary, kde jsme spolu s tetami Hankou a Vlastou prožily dva krásné slunné zářijové víkendy. Po celou dobu pobytu jsme měly připravený bohatý program. Kromě turistiky, her, soutěží a opékání vuřtů při táborovém ohni, jsme si pobyt zpestřily sběrem hub, ze kterých jsme spolu s tetami uvařily houbové dobroty jako je polévka bramboračka s houbami, smaženice a vynikající řízky.
Na faru jezdíme opakovaně již několik let. Díky tomu můžeme absolvovat turistické vycházky a poznávat tak krásy Českého lesa a Chodska. První víkend jsme se vydaly směr Pasečnice, kde jsme obdivovaly nádheru klidové oblasti Zelenov, zejména okolí rybníka Strakov. Druhý víkend jsme se vydaly směr Postřekov, kde našim cílem byla chráněná krajinná oblast s dvaceti rybníky. Před obcí po odbočení na vedlejší silnici začalo celkem dobrodružné hledání vodních ploch. My jsme jich objevily celkem čtrnáct.
V sobotu nás navštívila naše milá Janička Burianková, která každému z nás přivezla krásný dárek, který nám udělal velikou radost. S Janičkou jsme si společné chvíle moc užily. Při posezení jsme si zahrály pěkné hry, zasoutěžily a poté si všichni vychutnaly připravené houbové dobroty.
Nemohlo to být krásnější. Kulisa byla úžasná. Tři dny utekly jako voda a splnily naše očekávání. Chceme tímto všem poděkovat – faráři, P. Liborovi Bučkovi, za propůjčené prostory fary, které nám byly plně k dispozici včetně zahrady a ubytování, Janičce Buriankové za návštěvu a přivezené dárečky a také občanskému sdružení Vespojení. Je příjemné vědět, že na nás někomu záleží, ale pokud je zájem trvalý, je to přímo radost. Náš dětský domov ve Staňkově takové štěstí má.
                                                                                Děti a tety z 5.RS Horšovský Týn.
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1