naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie


2. zahradní slavnost ve Stodě

Dne 14.9.2013 se konala v ZDVOP Robinson ve Stodě již v pořadí 2. zahradní slavnost, a to vše ku příležitosti otevření dětského hřiště z Nadačního fondu Albert. 
Přestože předpověď počasí nebyla příliš příznivá, nakonec vše dobře dopadlo a obávaný déšť nepřišel. Už při vstupu do areálu Robinsona muselo být každému jasné, že dnes zde není běžný den, návštěvníky totiž vítal pěkně provedený nápis na vstupní bráně a žluté nafukovací balonky okolo cesty. 
Program byl velmi rozmanitý a všechna vystoupení dokázala zaujmout. Děti z Klenčí a Staňkova se blýskli zumba tancem a děti ze Stoda písničkou věnovanou paní ředitelce, opomenout nesmíme ani na amatérské divadlo, které hezky pobavilo všechny přihlížející, stejně jako dobrovolní hasiči z Holýšova, kteří slavnost podpořili svojí návštěvou spojenou s ukázkou jejich techniky, z níž nejvíce ohromila majestátní TATRA 815 se zapnutými modrými majáky. Celý den nás provázela jak živá, tak reprodukovaná hudba. Občerstvení, které tety z našeho zařízení připravily, si jak děti, tak hosté nemohli vynachválit. Velký úspěch také měla soutěž, ve které děti postupně obcházeli 10 stanovišť a plnily různé úkoly, vítězem se potom stal každý, kdo prošel všemi stanovišti a v cíli si pak mohl vyzvednout odměnu. 
Na celé akci mě kromě velké radosti dětí, také potěšil zájem kolegyň, které se na slavnosti podílely a vůbec celkově přátelská atmosféra. Bylo to velmi příjemné odpoledne a doufám, že si i příští rok zase všichni sejdeme! 
                                                                                                    Barbora Vlková
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1