naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie


Pohádkové Velikonoce

V sobotu, 23. 3. 2013, se uskutečnily v Břasích -Vranovicích Pohádkové Velikonoce. Tato akce byla uspořádána pod záštitou Plzeňského kraje.
Od 10 hod. do 14 hod. byl pohádkový statek zpřístupněn pro děti z dětských domovů, od 14 do 17 hodin pak pro veřejnost.
My jsme odjížděli v 8:15 hodin autobusem. Jeli jsme společně s kamarády z naší rodinné skupiny z Horšovského týna a Dětského domova Horšovský Týn - Nová ves. Přesně v 10 hodin všechno vypuklo. Byli jsme rozděleni do skupin a my jsme byli přiděleni do modré skupiny. Na statku bylo 18 stanovišť s různými soutěžemi, například malování na obličej, barvení kraslic, střelba z luku, výroba pomlázek, hod míčkem, chůze na chůdách a podobně. Za každou splněnou disciplínu jsme dostali do soutěžního letáčku razítko a za 10 razítek jsme si mohli vybrat ve stánku malý dáreček. Shlédli jsme i malé loutkové divadélko s pohádkou „O perníkové chaloupce“, závody motocyklových závodníků a vystoupení jedenáctinásobného mistra republiky motokrosu. Při tom se nám úplně tajil dech, když s motorkou vyjel na střechu dodávkového auta a při zpátečním sjíždění to zvládl jen na zadním kole.
Během celého pobytu na statku jsme se mohli občerstvit ve stánku s nabídkou párku v rohlíku, sušenek a nápojů. Sladkou tečkou na závěr byl oběd, hovězí polévka s nudličkami a kuřecí řízek s bramborem, který nám velmi chutnal.
Po 14-té hodině jsme odjížděli domů nabiti plných dojmů a s pocitem krásně prožitého dne. Škoda jen, že byla opravdu nesnesitelná zima, ale nás neodradila, pěkně jsme si to užili.
                                                                          Děti a teta Jiřka ze 4. rodinné skupiny


 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1