naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie


Dětský den s Karlem Voříškem

Na konci května se v areálu sokolovny uskutečnil Dětský den 2012. Vše začal ve 13:00 koncertem Relaxis. Pak přišlo zahájení, kdy už dojel Karel Voříšek, moderátor Tv Nova a patron našeho domova.
Úvodní slovo dostala také naše ředitelka domova Jana Koubová. Celý Dětský den moderovala naše výborná teta, která se snaží udělat pro náš dětský domov hodně - teta Jarka Kocourková s Kájou Voříškem.
Na dětském dnu bylo také plno atrakcí, například kolotoč, ukázky zásahu Hasičů , Policie ČR, šermířské skupiny Kargen Staňkov. Byl tady také kouzelník Marcolli, velmi dobrý profesionál ...Za všechny soutěže dostávaly děti žetonky a za ty si mohly koupit u našich dvou tet tety Míši a tety Jiřky plno dárků, které nám věnovali sponzoři. Také byla možnost si za žetonky koupit ledovou tříšť, cukrovou vatu ...
Zazpívat nám přijel Jarda Parči, který byl v soutěži Superstar a zároveň Československo hledá talent. Přivezl vzácnou a nečekanou návštěvu - Naděždu Krupskou, která oslovila také porotu Československo hledá talent. Hrála také skupina Buttara, která hostila sbor Zš Staňkov. Já jsem také zazpíval písničku. Náš dětský domov a děti z Robinsona v Klenčí také předvedly taneční vystoupení z projektu ,, Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou.“
Dětský den byl plný zážitků. Malování na obličej, soutěže od skautů a plno a plno disciplín. Chci za celý dětský domov poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se toto všechno asi vůbec neobešlo, moderátorům, spolupráci s městem Staňkov, OS VeSpojení, vzácným hostům, všem sponzorům, kapelám. Moc a moc děkujeme a těšíme se na příští rok na spolupráci !!!
Autor: Albín Augustýn Balát
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1