naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie - Dětský den ve Staňkově


Dětský den ve Staňkově

Dne 29.5.2011 jsme u nás ve Staňkově společně s městským úřadem pořádali dětský den pro děti z okolí na hřišti u Sokolovny. Opět za námi přijel Karel Voříšek a Janička Buriánková, to jsou již stálí hosté při různých našich akcích. Karel celý dětský den moderoval s tetou Jarkou. Opět přijel zpěvák Jarda Parči a poprvé k nám přijela Leona Černá. Nejdříve jsme hosty pozvali na oběd u nás, aby načerpali dost sil a zpívali až do večera. 
Od 13ti hodin začínal program na hřišti a začali jsme všichni soutěžit. Byly zde soutěže jako je skákání v pytli, házení na plechovky, překážková dráha pro malé i velké, chytání plyšových „rybiček“, třílení z luku atd. Za každou soutěž jsme si vyhráli žetony - peníze a mohli jsme si zakoupit sladkosti, hračky a spousty užitečných věcí v našem malém stánku. Menší děti měly možnost jít na kolotoč a všichni se vyřádili na trampolíně. Stále byla fronta u stánku s cukrovou vatou. K vidění zde byli i šermíři. Ukázali nám pár kousků, jejich představení se nám moc líbilo. 
Zatím co probíhaly v celém areálu soutěže, už si některé děti chodili pro vuřty a pití.
Na závěr k nám přijeli hasiči a ukázali vyprošťování osob z havarovaného auta a zásah s ohněm.
Celé odpoledne průběžně vystupovali nejen naši hosté, ale i děti z našeho dětského domova a předvedly několik vystoupení z programu Dětské domovy v pohybu.
Celý den se povedl a přálo nám i přívětivé počasí!

Akce byla podpořena z projektu Bav se a pomáhej s Oriflame realizovaného Spolu dětem o.p.s. ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem a společností Oriflame.
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1