naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie - Nejmilejší koncert


Nejmilejší koncert

Dne 4.4.2011 se uskutečnil v Lidovém domě a kině ve Staňkově Nejmilejší koncert pro Plzeňský a Karlovarský kraj. Koncert pořádal už podruhé náš Dětský Domov Staňkov. Koncert začal v 9:00 hodin v Lidovém domě. Moderovala jej Hanka Kynychová (znáte jí z Tv Nova a z projektu Hejbejte se s Hankou). Nejmilejšího koncertu se zúčastnilo 14 dětských domovů. Měl také přijet za občanské sdružení Vespojení Karel Voříšek, ale bohužel musel být v televizi Nova. Porota byla sestavena z odborníků různých oborů. Nejvíc ze ZUŠ (základních uměleckých škol).
Děti zpívaly sólový zpěv, hrály divadla a také na hudební nástroje. Všem se to moc líbilo. Program skončil v 15:00 hodin. Potom nám přijel zazpívat Josef Vágner, se kterým jsme si pořádně zařádili. Z našeho dětského domova se na prvním místě v kategorii zpěv se umístila Markéta, první místo v malé jevištní formě získala Šarlota a ve čtyřruční hře na klavír se umístili sourozenci Albín a Šarlota také na prvním místě. Nesmíme opomenout ani Kristýnu, která získala prvenství v přednesu.Všichni postoupili do celostátního kola v Uherském Hradišti, které se konalo 25.5.2011.
DD Staňkov děkuje moc všem sponzorům a všem tetám a strejdům, kteří nás ve svém volnu připravovali. Obrovské díky patří i všem, kteří se na organizaci podíleli. Opravdové díky!!! 
Ceny předávali: Mgr. Jaroslav Šobr, ředitel místní školy, Mgr.Jitka Suchá, zástupkyně ředitele místní školy, a naše výborná ředitelka DD Staňkov Jana Koubová.
                                                                             Albín a teta Stadtherrová ze 4. RS
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1