naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie - Festival LaSophia – 25. 6. 2010


Festival LaSophia – 25. 6. 2010

Paní Yvetta Blanarovičová se rozhodla pomoci talentovaným dětem z dětských domovů. Proto si vymyslela projekt, ve kterém každý rok hledá talentované děti a snaží se jim pomoci uspět a rozvíjet svůj talent. V minulém ročníku jsme měli přihlášenou jednu talentovanou dívku, proto na nás paní Yvetta nezapomněla a pozvala nás do Prahy na Festival, kde vystoupila ona sama s vybranými talentovanými dětmi ale i mnoho známých herců, zpěváků a skupin. Na festival jsme nepřijeli jen my, dětských domovů tam bylo opravdu hodně. Všechny děti mohly sledovat známé osobnosti, získat jejich podpis nebo se s nimi vyfotit, ale byl zde i doprovodný program pro děti plný her a soutěží. Záchranná služba učila děti zásadám první pomoci, Městská policie zase Pravidla bezpečnosti na cestách a děti mohly získat svůj řidičský průkaz.
Celá akce se konala v parku Ladronka v Praze, kde vedle diváků festivalu jezdilo spousty lidí na kolečkových bruslích. Mezi nimi jsme měli možnost vidět i paní Terezu Maxovou. 
Celý festival moderoval Vlasta Korec. Všichni jsme se těšili na paní Yvettu, která pozvala například paní Danu Morávkovou, herečku, kterou si děti pamatují třeba z pohádku Z pekla štěstí. Velkou pozornost měli zpěváci ze Superstar Markéta Konvičková, Monika Bagárová, Jan Bendik. Honzu asi musela dlouho bolet ruka, protože prosby o autogram nebraly konce. Všichni byli milí a trpěliví. Mohli jsme vidět i dívčí skupinu, Gipsy.cz, Blue Effekt. My jsme jako posledního viděli přijet pana Jiřího Zonygu. Skromný, sympatický a velice příjemný člověk. Vyfotil se s dětmi, věnoval jim autogram. My jsme ale již museli na vlak. Velká škoda. 
Děkujeme paní Yvettě a všem, kteří jí pomáhali za krásné odpoledne. Věříme, že děti se inspirovaly, a třeba v příštím roce uvidíme některé z našich.
                                                                                   Teta Jarka 3.rodinná skupina
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1