naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie - Finále Miss DD – 15. 5. 2010


Finále Miss DD – 15. 5. 2010

Jak už víte, Vaše kamarádka Kristýna postoupila do celostátního finále Miss DD, které se konalo ve Strakonicích. Kristýnka nejdříve musela absolvovat soustředění ve Volyni a pak nás reprezentovala v této soutěži. A musím říci, že nám ostudu určitě neudělala.
Programem nás provázel pan Petr Jančařík, který zastoupil svého syna Michala, v porotě usedlo mnoho významných osobností Jihočeského kraje a také Miss
Měla nelehkou úlohu, protože i když měla číslo 15, choreografie jednotlivých disciplín ji nutila některé disciplíny začínat. Právě tu první a podle mne nejtěžší, kdy děvčata nastoupila na molo úplně poprvé, vedla ona. Nevěřila jsem svým očím, úsměv na její tváři prozrazoval, že nemá žádnou trému. Moc jí to slušelo! A nevšimla jsem si toho jen já, protože porota ji vybrala do TOP finále mezi 8 nejlepších děvčat. Kristýna se neztratila. 
Na záludnou otázku odpověděla s vtipem pravdivě. Otázka: „Co byste zachránila z hořícího domu, pytel peněz nebo bezdomovce?“ Odpověď: „ Vyhodím pytel peněz z okna, popadnu bezdomovce a utíkám pryč.“ I Petr Jančařík uznal, že má člověk myslet na budoucnost. Bravurně předvedla s Hesinkou svoji volnou disciplínu a sklidila zasloužený potlesk. Nejen to, od poroty dostaly zvláštní cenu při závěrečném ceremoniálu.
Podle jedné z porotkyň Kristýna šlapala na paty druhé vicemiss. Myslím, že zklamaná nebyla a určitě jsme na ni pyšní. Ze soutěže si přivezla mnoho dárků, ale také poukaz na výlet do Olomouce, Brna, let vrtulníkem. Ale o tom Vám jistě bude Kristýna vyprávět sama. 
                                                                                                               Teta Jarka
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1