naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie - Den s Karlem Voříškem – 2. 3. 2010


Den s Karlem Voříškem – 2. 3. 2010

Každý z nás má svého oblíbeného herce, zpěváka, moderátora, kterého obdivuje a přeje mu hodně úspěchů. Pak sleduje různé žebříčky a ankety a doufá, že se právě ten jeho oblíbený človíček umístí na předních příčkách. Není žádné tajemství, že naším kamarádem je Karel Voříšek. Má rád naše děti, jezdí za nimi a podporuje je v soutěži Hejbejte se s Hankou a Novou. Proto i my jsme sledovali anketu ANNO a přáli Karlovi velký úspěch. A stalo se. Karel byl na krásném druhém místě. 
Já jsem od televize odběhla, když se z naší společné místnosti ozval velký křik. Přiběhl Bořek a volal „Karel nás zve do Prahy. Všechny děti ze Staňkova.“ Jen jsem se usmála a řekla: „Jdi ty, kecko.“ „Teto opravdu, on to říkal!“ To už mi ale zvonil telefon a moje kolegyně mi to opakovala, dcera druhé kolegyně v tu samou chvíli Karlovo pozvání také tlumočila. Ten večer jsem se vracela domů autem a děkovala jsem za handsfree. Doma jsem se pak na pozvání Karla podívala na internetu. Měli pravdu. „Chci pozdravit svoje děti z Dětského domova ze Staňkova a z Robinsona z Klenčí pod Čerchovem....objednejte autobus, přijeďte do Prahy, já vás zvu.“ Druhý den jsem Karlovi volala a smála jsem se, že se určitě spletl. Ale on myslel své pozvání vážně. 
A tak jsme objednali autobus a 2. 3. jsme jeli za Karlem. Ten nás pozval nejdříve na natáčení seriálu Ulice, kde děti dokonce pomohly s natáčením. Prohlédli jsme si zdejší ateliéry, mohli jsme projít místa, kde se seriál natáčí. Dokonce jsme mohli vidět pana Hrušínského a paní Badinkovou při natáčení. Pracovníci produkce dětem vše vysvětlili. Byli velice milí a naše děti při loučení moc chválili za jejich chování. 
Pak jsme se rozdělili. Větší děti Karel pozval do 3D kina na film Avatar a malé prcky vzal do světa hraček Beckilendu. Úžasné. Ráj pro děti. Vyzkoušet jízdu na motokáře, skákat na trampolíně, prolézat na roztodivných prolézačkách, lanech apod. Film trval skoro tři hodiny a ti malí byli po třech hodinách tak unavení, že si sami lehli na žíněnky. Celé odpoledne si s nimi hrál nejen Karel, ale i jeho synovec Štefánek s maminkou Janou a tatínkem. Tady jsme se, ač neradi, rozloučili. Poděkovali jsme Karlovi, připravil pro děti krásný den.
A nakonec jsme dětem připravili překvapení. Jeli jsme ještě do Aquaparku v Čestlicích. Z Prahy jsme odjížděli pozdě večer, ale stálo to za to. Úsměvy na tvářích našich dětí jsou tím nejhezčím poděkováním. Děti si ponesou vzpomínky po celý život a popravdě - my dospělí také. Za pracovníky obou zařízení za děti Ti děkuji, Karle. 
                                                                                        Teta Jarka DD Staňkov
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1