naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie - MISS 2010


MISS 2010

O Vánocích 2009 jsme v našem domově měli vzácnou návštěvu. Přijel za námi náš kamarád Karel Voříšek a jeho kamarádka Jana Buriánková. Právě Jana byla první, kdo nám řekl o možnosti zúčastnit se MISS Dětských domovů. Když jsem to slyšela poprvé, zasmála jsem se tomu. Copak já bych mohla být nějaká miss? Pak jsem o tom přemýšlela a najednou jsem byla zvědavá. Jak to bude vypadat? Co vlastně taková soutěž znamená. V televizi jsem ji už viděla, ale to jsou samé krásné dívky.
Pak za námi přišla teta a dala nám možnost se přihlásit. A já se přihlásila! Ještě dvě moje kamarádky. Ostatní kamarádky se moc styděly. Vůbec jsem si to neuměla představit, ale už jen příprava byla legrace.
No a potom najednou bylo 20. února a my jsme vyjeli do Prahy. Cesta nám uběhla velice rychle, ale v Praze se orientovat bylo mnohem horší. Do klubu Óčko jsme přijeli kolem 13 hodiny. To už holky z ostatních krajů zkoušely první choreografii, tu nejlehčí – promenádu v šatech. Pak jsme nacvičovaly choreografii v plavkách. Přišlo rozdělení čísel a oblečení, které nám přivezla paní Anife Vyskočilová, na první disciplínu. Když jsme všechny byly oblečené, začali nás kadeřníci česat, kosmetička líčit a jedna paní nám vypůjčila šperky.
Poslední byl nácvik první choreografie, která byla volnější, pustili nám pouze píseň, na kterou jsem s děvčaty chodila.
Čas běžel a najednou všechno začalo, tréma a odpolední program. Vše uváděl pan Gustav Bubník. Mnoho hostů, které jsem ani nestačila vnímat. Myslela jsem si, že za náš kraj to vyhraje kamarádka Věra a ne já! Když vyhlásili moje jméno, tak jsem byla velice překvapená, vůbec jsem to nečekala. Nevěřila jsem tomu ještě doma. Moc se těším, až povečeřím s Karlem Voříškem. Dárky, které jsem dostala, si užívám a jsem se svým výkonem spokojená. Trochu jsem se lekla celostátního finále, ale už teď se těším. Moc všem děkuji.

                                                                 Kristýna Krajčíková Dětský domov Staňkov


 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1