naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

fotogalerie - Náš víkend s Hesinkou


Náš víkend s Hesinkou

V neděli 21.3. 2010 jsme rychle uvařili oběd a 1. a 4. skupinka vyrazila do Horšovského Týna podívat se na psí závody agilit a trochu se pochlubit s naším pejskem šeltií Hesinkou, což je náš terapeutický pes a jezdí k nám od štěňátka. Nejdříve nás přivítala teta a děti z 5. rodinné skupiny, které jsou v Horšovském Týně doma a společně jsme se odebrali do jezdecké haly, kde všechno probíhalo. Koukali jsme s údivem, co všechno psi dokáží na parkuru a jak rychle. 
O přestávce byla řada na nás. Předváděli jsme, co s Hesinkou nacvičujeme: přeskoky přes tyč nebo obruč, slalomy nebo osmičku mezi nohama, otočky, obíhání kolem ná, chůzi po zadních a samozřejmě poslušnost – chůzi u nohy, sedni, lehni a zůstaň. Malé děti pak dělaly mosty různých velikostí buď v předklonu nebo se rozkročily v zástupu a Hesa probíhala a také mají rády, když jim Hesa dělá masáže. Nakonec došlo na piškotování, to Hesinka na nás vyhledává kousky piškotů a za odměnu je sní. Bylo to naše první vystoupení před veřejností, diváci nám tleskali a pro nás to byl velký zážitek.
Pak nás teta a děti pozvaly k sobě na skupinu na návštěvu. Mají to tam moc pěkné. Cestou na zastávku se spustil velký liják a zmokli jsme jak slepice, ale stálo to za to.
                                                                                       Kristýna a Martina 1. a 5. RS
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1